Kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

Kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

1. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai. 
1.1. Prekių kainos E-DUONA.LT parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM. Prekės Pirkėjui parduodamos kainomis, galiojančiomis E-DUONA.LT parduotuvėje užsakymo pateikimo momentu. Mažiems užsakymams, gali būti taikomas papildomas mokestis.
1.2. Sveriamų prekių kaina suformuotame užsakyme apskaičiuojama preliminariai, pagal Pirkėjo nurodytą prekės kiekį (svorį). E-DUONA.LT portalo valdytojas dės pastangas, kad tikrasis sukomplektuotos prekės svoris maksimaliai atitiktų Pirkėjo užsakytąjį, tačiau negali suteikti ir neteikia dėl to jokių garantijų. Bet kuriuo atveju E-DUONA.LT portalo valdytojas užtikrina, kad jei tikrasis prekės svoris bus didesnis nei Pirkėjo užsakytasis, Pirkėjui dėl to nereikės papildomai primokėti.

1.3. Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų:
1.3.1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Tačiau pinigų užskaita gali trukti keletą dienų.
1.3.2. Apmokėjimas MisterTango sistemos pagalba:
Elektronine bankininkyste (Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Danske, Citadele, Medicinos bankas ir Šiaulių bankas):
pasirinkite mokėjimą „Mokėti per elektroninę bankininkystę“ ir pasirinkite banką mokėjimui „Citadele“, „Danske“, „DNB“, „Medicinos bankas“, „Nordea“, „SEB“, „Swedbank“ ar „Šiaulių bankas“;
suveskite duomenis mokėjimo autentifikavimui ir patvirtinkite.
Šis apmokėjimo už prekes būdas yra patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės. Dėka naujos Lietuvos banko patvirtintos technologijos “Mokėjimo inicijavimas”
tai yra vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma. Jungiantis prie banko naudojamas saugus MisterTango ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims.

1.3.3. Apmokėjimas grynais pinigais pristačius prekę (Tik tam tikruose regionuose).
1.3.4.
Mokėjimas kreditine arba debetine kortele (Cardinity). Pavedimas atliekamas suvedant savo kreditinės kortelės duomenis ir suma nuskaitoma nedelsiant.
1.3.5. Apmokėjimas "Perlo" terminale. Pinigų užskaita gali vykti 1 darbo dieną.
1.3.6. Mokėkite per bet kurį banką pavedimu ar grynais, mokėjimo detalėse nurodant užsakymo numerį.

1.4. E-DUONA.LT portalo valdytojas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 4 (keturias) valandas nuo užsakymo pateikimo momento.
1.5. Sąskaitą-faktūrą E-DUONA.LT portalo valdytojas išrašo ir Pirkėjui pateikia Pirkėjo Registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu po prekių pristatymo arba įdedama su siunčiamomis prekėmis.

2.1. Visų E-DUONA.LT parduotuvėje internete parduodamų prekių savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
2.2. E-DUONA.LT portalo valdytojas neatsako už tai, kad E-DUONA.LT parduotuvėje internete esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
2.3. Tam tikroms prekių rūšims suteikiama tam tikrą laiką galiojanti prekės gamintojo arba Pardavėjo daiktų kokybės garantija, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose ir su prekėmis pateikiamose garantinėse kortelėse (talonuose).
2.4. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.
2.5. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, E-DUONA.LT portalo valdytojas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

                                                                                                                                                                                                                                                Kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai (tęsinys)

 

© e-duona.lt - VELŽELIO DUONA 2018. All rights reserved.